Acısız Ağrısız Sünnet

Yeni Doğan Ağrısız ve Acısız Sünnet de Farklarımız

Bebeğiniz doğduktan sonra sünnet, sizin için en büyük kararlardan biri olacaktır. Çocuğunuz için en iyi sünnet doktoru hangisi? Aramaya başlamadan önce sünnet doktorlarının tam olarak hangi uzmanlık dalına mensup olduğunu ve titizlikle çalışması gerektiğini unutmayın.

Bu şekilde ilerleme kaydettiğinizde çocuğunuz için en iyi seçim yapmak daha kolay olacaktır. Çocuk cerrahi doktorları, sadece sünnet işlemi değil aynı zamanda çocuğunuzun sünnet sonrasında fiziksel ve zihinsel sağlık sorunlarını inceleyen doktorlardır.

Sünnet öncesinde çocuğunuzun muayene olması aynı zamanda sağlık sorunlarının kontrol edilmesi size büyük fayda sağlayacaktır. Antalya Sünnet ailesi olarak sizlere bu konuda fazlası ile destek sağlıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak sizlere dilediğiniz vakitte yardımcı olmaya çalışacağız.

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği‘nde  ağrısız acısız sünnet yapılır ve stressizdir. Yaptığımız sünnet lerin %95’i lokal anestezi altında, narkozsuz sünnettir. Sünnet esnasında anne baba çocuğunun yanında bulunur.

7/24 Ulaşım

Bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

%100 Memnuniyet

Çocuğunuzun sağlığı için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Hijyenik Alan

Hijyen konusunda iddealıyız. Çocuğunuz için Antalya Sünnet ailesinde endişelenmeyin.

Kontrol İşlemleri

Sünnet sonrası kontrollerimiz ile sağlıklı gelişimlerini birebir takip ediyoruz.

Yeni Doğan Acısız Ağrısız Sünnet

1.Önce lokal anestezik krem sürerek, iğnenin ağrısız ve acısız yapılmasını sağlıyoruz.
2.Daha sonra iğneyle uzun etkili lokal anestezik ilaç vererek sünnet bölgesini uyuşturuyoruz. Böylece sünnet esnasında hiçbir acı ,ağrı hissedilmiyor.
3.Sünnetten sonra ağrı ve acı hissedilmemesi için ağız yoluyla ağrı kesici ilaç veriyoruz.
4.Sünnetten sonra yaptığımız Sandviç pansuman da sünnet yerinin sağa sola çarparak, sürünerek ağrı duymasını engelleyici bir rol oynar.

 Çocuk Acısız Ağrısız Sünneti

1.Anne baba ve sünnet çocuğuna sünnet esnasında ağrı acı hissedilmeyeceğini anlatıyoruz. Gerekirse daha önce yaptığımız sünnetlerin videolarını izlettiriyoruz.
2.Büyük çocuklara sünnet esnasında PlayStation oyunları oynatıp dikkatini dağıtıyoruz. Çocuklar bazen oyuna o kadar dalıyorlar ki “doktor amca sünnet biraz daha uzasın oyunumuzu bitirelim” diyorlar.
3.Küçük çocukları anne uyuttuktan sonra uyku esnasında sünnet yapıyoruz.
4.Uzun etkili lokal anestezik ilaçlar ve ağrı kesiciler kullanarak sünnetten sonra da ağrı acı hissedilmemesini sağlıyoruz.
5.Uyguladığınız Sandviç pansumanla sünnetten sonra hareket kısıtlılığı gerekmiyor. Sünnet çocuğu sünnetten sonra istediği gibi oynayabiliyor ve hareket edebiliyor.