Lokal Anestezi ile Sünnet

Sünnet de Kullanılan Lokal Anestezi

Hiç şüphe yok ki çocuğunuzu sünnet etmek hem çocuklar hem de aileler için stresli bir durum olabilir. Çocuğunuz sünnet olacak ise anestezi ile ilgili sorularınız ve endişeleriniz olabilir. Çocuğunuzun bilinçsiz olacağını düşünmek kendinizi kaybetmenize sebep olmasın. Antalya Sünnet ile her şey çok kolay.

Anestezi, sünnet veya ameliyat sırasında diğer ağrılı işlemlerde acı hissini önlemek veya azaltmak için ilacın kullanılmasıdır. Kliniğimizde yüksek eğitimli profesyoneller sayesinde güvenli bir hal almaktadır. Sünnet işlemi gerçekleşirken çocuğunuz oyun oynayabilir, hatta sizler ile sohbet edebilir.

Doktorumuz sünnet öncesi muayene işlemi gerçekleştirir. Sonrasında Sünnet sırasında çocuğunuzun ana vücut fonksiyonlarını kontrol ederek sünnet esnasında herhangi bir komplikasyon veya durum gerçekleşmemesi için uğraşır.

Sünnet sırasında dilerse ailelerin çocuklarının yanında olması hiçbir problem teşkil etmeyecektir. Aileler bizi tercih ettiğinde yüzlerindeki gülümseme bizim için çok önemli. Antalya Sünnet ailesi olarak çocuğunuzun sağlığı için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Çocuk sünnet sırasında ağrı ve acı hissetmesin diye uyuşturma kreminden sonra iğne ile lokal anestezi yapılırken, bir yandanda oyun oynuyor

Lokal Anestezi ile Acısız Sünnet

Lokal anestezi, anestezik bir ilacın vücudun sadece küçük bir kısmını uyuşturur. Çocuğunuzu diş doktoruna götürdüğünüzde bile gerçekleşen bir işlemdir. Lokal anestezi sizi korkutmasın.

Alanın büyüklüğüne bağlı olarak lokal anestezi bir atış, sprey ya da merhem olarak verilebilir. Lokal anestezi ile ayakta tedavi etmek bile mümkün. Lokal anestezi sayesinde sünnet esnasında acısız ve ağrısız geçen zaman ile büyük bir stresten kurtulmuş olursunuz.

Çocukların çoğu iğneden korkar ve hareketsiz kalmakta zorlanırlar. Doktorumuz öncelikle çocuğunuz ile iletişime geçerek psikolojikmen rahatlamasını sağlayacaktır. Hem ailelere hem de çocuğunuza sünnet esnasında verdiği destek ile yardımcı olacaktır.

Anestezinin miktarı çocuğunuzun ihtiyaçlarınagöre özel hazırlanacaktır. Çocuğunuzun yaşı, kilosu, sünnet veya diğer ameliyatlar için gerçekleşen tıbbi durumlar, sahip oldu alerjiler detaylıca incelenerek sağlıklı işlemler gerçekleştirilecektir. Antalya Sünnet olarak doktorumuz çocuğunuz için neyin en iyisi olduğuna göre işlemleri gerçekleştirip sağlıklı bir durum gerçekleştirecektir.